Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności. Korzystając z serwisu akceptujesz jej postanowienia.
Ferniko Logo


Copyright © 1995-2020
Ferniko Sp. z o.o.


Numer IP: 3.83.32.171
PL


   
 

Aluminiowy Twinstick

Aluminiowy Twin-stick jest wykonany z blachy aluminiowej o grubości 0,8 mm. Na każdym z końców naklejamy piankową, dwustronną taśmę samoprzylepną. Twinstick pozwala na dowolne ułożenie elementu reklamowego względem powierzchni, do której jest przyklejony.
  Twin-sticki są dostępne w następujących długościach:
 • L=72 mm
 • L=150 mm
 • L=195 mm
  Aluminowy Twinstick

Ramiona do kiwaków (wobblerów)

Ramiona do kiwaków (wobblerów) produkujemy z przeźroczystej folii o grubości od 0,2 mm do 0,6 mm. Na obu końcach kiwaka aplikujemy wysokiej jakości dwustronną taśmę samoprzylepną - białą piankową lub cienki film. Długość ramienia może wynosić od 90 do 310 mm. Szerokość podstawy kiwaka może wynosić 20 mm lub 30 mm. W stałej ofercie posiadamy dwa standardowe wymiary kiwaków, pakowane po 5.000 szt. w opakowaniu zbiorczym. Ramiona te pasują do większości elementów reklamowych i mają następujące wymiary:
 • kiwak przeznaczony do lekkich reklam - długość 170 mm, szerokość 30/10 mm, grubość folii 0,25 mm,
 • kiwak przeznaczony do cięższych reklam - długość 160 mm, szerokość 30/10 mm, grubość folii 0,30 mm.
Na zamówienie wykonujemy również kiwaki o nietypowym rozmiarze i kształcie.
Istnieje możliwość doklejenie oraz konfekcjonowania gotowych ramion z elementami reklamowymi.

  Ramiona do kiwaków, wobblerów

Zawieszki do elementów reklamowych (druciane)

Rozciągliwe zawieszki do elementów reklamowych (hangerów) są to jednorazowe, podobne do sprężynek produkty służące do mocowania wiszących elementów reklamowych w punktach sprzedaży. Po rozciągnięciu na zadaną długość zawieszka nie zmienia swojej długości. Dzięki temu zawieszki do hangerów ogromnie ułatwiają i przyśpieszają pracę osób instalujących reklamy. Jako doskonałe uzupełnienie zawieszek proponujemy zastosowanie samoprzylepnych zawieszek sufitowych.
  Zawieszki do elementów reklamowych są dostępne w następujących długościach:
 • długość przed rozciągnięciem 120 mm, długość po maks. rozciągnięciu 900 mm,
 • długość przed rozciągnięciem 170 mm, długość po maks. rozciągnięciu 1500 mm,
 • długość przed rozciągnięciem 210 mm, długość po maks. rozciągnięciu 2000 mm,
 • długość przed rozciągnięciem 250 mm, długość po maks. rozciągnięciu 3000 mm.
Na każdej zawieszce można zawiesić ciężar o wadze nie przekraczającej 1500 gramów.

  Zawieszki druciane

Zawieszki sufitowe

Zawieszki sufitowe służą do podwieszania różnego rodzaju elementów reklamowych. Zawieszki produkujemy z wysoko tłocznego PVC w kolorze białym, do którego jest doklejona samoprzylepna dwustronna taśma piankowa. Z uwagi na bezpieczeństwo osób przebywających w punktach sprzedaży do wykonania zawieszek sufitowych wykorzystujemy wyłącznie taśmy samoprzylepne renomowanych europejskich producentów. Zawieszki oferujemy w dwóch rozmiarach:
 • podstawa o wymiarze 20x20 mm, dopuszczalna waga elementu reklamowego nie może przekraczać 500 gramów,
 • podstawa o wymiarze 25x25 mm, dopuszczalna waga elementu reklamowego nie może przekraczać 750 gramów.
  Zawieszki sufitowe

Zawieszka typu C

Druciane zawieszki typu C przeznaczone są do mocowania i łączenia wiszących prac reklamowych. Wykonane są z ocynowanego drutu wysokiej jakości. Najczęściej są wykorzystywane do łączenia dwóch wiszących plakatów reklamowych ze sobą.
  Zawieszka typu C

EURO zawieszka do opakowań

Zawieszka typu EURO służy do dostosowania dowolnego opakowania produktu do standardów wieszaków sklepowych. Niski koszt, łatwa i szybka aplikacja pozwala zaoszczędzić koszty związane w wykonaniem specjalnego opakowania. Wysokiej jakości taśma samoprzylepna pozwala na zamocowanie zawieszki na opakowaniu dowolnego produktu.
  EURO zawieszka