Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności. Korzystając z serwisu akceptujesz jej postanowienia.
Ferniko Logo


Copyright © 1995-2018
Ferniko Sp. z o.o.


Numer IP: 34.228.41.66
PL


 
 

Oprawa kalendarzy i plakatów w listwy


Introligatornia Ferniko to profesjonalizm, wysoka wydajność oraz korzystne ceny. W czasie najgorętszego sezonu (październik - grudzień) zapewniamy 7-mio dniowe terminy realizacji zleceń dla nakładów do 50.000 sztuk. Posiadanie pełnego parku maszynowego pozwala nam na kompletne wykończenie Państwa prac, dostarczonych do nas w arkuszach plano.

Z naszej strony dla Waszych sukcesów pracuje zgrany i miły zespół ludzi, którzy udzielą wszystkich informacji pod numerami telefonów podanymi w ramce obok.

FAQ - najczęściej zadawane pytania


1. Jaka jest wysokość listwy do oprawy kalendarzy?
Listwy produkowane przez naszą firmę mają boki o wysokości 8 mm. Treść plakatu powinna zaczynać się nie bliżej niż 10 mm od krawędzi cięcia. (minimalny margines dla oprawy w listwy wynosi 10 mm).

2. Czy możliwe jest oprawa z dwoma zawieszkami lub dwoma otworkami?
W tradycyjnej listwie (płaska) możemy wykonać dwa otworki w listwie górnej i dolnej. W chwili obecnej nie wykonujemy oprawy z dwoma zawieszkami w listwie tradycyjnej, możemy natomiast wykonać oprawę z dwoma zawieszkami w listwy zawijane.

3. Jaki jest sposób pakowania oprawionych plakatów?
Standardowo plakaty pakujemy w rulony po 50 szt. zabezpieczone papierem pakowym. Większe nakłady są dodatkowo układane na paletach do transportu. Na życzenie klienta możemy pakować plakaty po 10 lub 25 szt. w rulonie (usługa ta jest dodatkowo płatna). Istnieje również możliwość pakowania gotowych plakatów w tuby lub rękawy foliowe.

4. Czy dostępne kolory listew ograniczają się do 13 podstawowych kolorów?
Nie. Za dopłatą możemy wykonać dla Państwa listwy z blachy pokrytej folią ploterową, dostępną w jednym z 32 kolorów. W chwili obecnej jako folii podstawowej używamy folię firmy Oracal.
 
oprawa w listwy
oprawa w listwy