Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności. Korzystając z serwisu akceptujesz jej postanowienia.
Ferniko Logo


Copyright © 1995-2024
Ferniko Sp. z o.o.


Numer IP: 100.28.227.63
PL


   
  Perforator elektryczny
Ferniko P7N-700
Maszyna jest przeznaczona do wykonywanie perforacji papieru, tektury, cienkiej folii PVC. Maksymalna długość perforacji wynosi 700 mm. Stanowisko perforacyjne musi być wyposażone w narzędzie tnące, które jest przygotowywane według potrzeb zamawiającego o zadanej długości roboczej, kształcie i rozstawie szpilek. Ofertę na profesjonalne narzędzia perforujące produkowane w naszej firmie znajdą na następnych stronach.

Stanowisko charakteryzuje się cichą pracą oraz łatwością obsługi. Wymiana narzędzia perforującego jest czynnością prostą, przeszkolonemu operatorowi zajmuje nie więcej niż 10 minut wraz z ustawieniem marginesu. W celu wymiany narzędzia należy odkręcić jedynie dwie śruby znajdujące się z boku maszyny, a następnie wysunąć narzędzie w lewą stronę. Maszyna posiada dwa tryby zadziałania - włączenie perforacji może nastąpić za pomocą pedału nożnego lub czujnika umieszczonego w blacie.

Urządzenie posiada certyfikat bezpieczeństwa CE.


Dane techniczne
maksymalna długość perforacji700 mm
maksymalna grubość wkładu4 mm
napędelektryczny
zasilanie380V
moc2,2 kW
obsługa1 osoba
wydajnośćod 400 do 1.500 taktów na 1h
szerokość980 mm
długość800 mm
wysokość1.560 mm
ciężar400 kg
gwarancja1 rok