Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności. Korzystając z serwisu akceptujesz jej postanowienia.
Ferniko Logo


Copyright © 1995-2024
Ferniko Sp. z o.o.


Numer IP: 44.192.44.30
PL


 
 

Okienka do kalendarzy trójdzielnych

Okienka do kalendarzy trójdzielnych produkujemy w 39 rozmiarach z wysokogatunkowej folii PVC. Dzięki wysokiej wydajności produkcji w ciągu doby możemy zrealizować zamówienia na ponad 100.000 kompletów. Dodatkowo przed sezonem kalendarzowym uzupełniamy nasz magazyn o gotowe produkty w popularnych rozmiarach i kolorach. Bardzo nam zależy aby trakcie czwartego kwartału czas realizacji zamówień na okienka "do montażu" nie przekraczał 3 dni roboczych oraz 5 dni roboczych w przypadku okienek zmontowanych. Poniżej znajdą Państwo opis kolorowych ramek oraz przeźroczystych pasków, które znajdują się w naszej stałej ofercie.

  okienka do kalendarzy

Ramki nakładane na pasek

W przypadku "ramek nakładanych na pasek" pasek przeźroczysty podtrzymujący okienko przechodzi z tyłu ramki. Ramka jest mocowana do paska za pomocą dwóch prowadnic od tylnej ramki. Zdjęcie z prawej strony przedstawia Wygląd ramki nakładanej na pasek. Ramki są formowane na gorąco, co zapewnia bardzo dobry kształt, a tym samym okienko nie odstaje od kalendarium.

  okienka do kalendarzy

Ramki przewlekane przez pasek

W przypadku "ramek przewlekanych przez pasek" pasek przeźroczysty podtrzymujący okienko przechodzi przez dwa otwory wysztancowane po bokach otworu, którym oznacza się datę na kalendarium. Zdjęcie z prawej strony przedstawia Wygląd ramki przewlekanej przez pasek. Ramki są sztancowane przy użycie profesjonalnych matryc, co zapewnia wysokiej jakości, gładkie krawędzie cięcia.

  okienka do kalendarzy

Ramki nadrukowane

Ramki nadrukowane są odmianą ramek przewlekanych przez pasek. Od standardowych ramek przewlekanych różnią się tym, że zamiast kolorowej folii PVC do ich wyprodukowania używamy folii przeźroczystej, na której kształt ramki jest nadrukowany. Nowa funkcjonalność - na ramkach możemy wykonać dowolny nadruk według Państwa projektu.

  okienka do kalendarzy

Paski z gumką recepturką

Paski wykonujemy z cienkiej folii o grubości 0,13mm. Pasek jest mocowany do kalendarza za pomocą elastycznej gumki recepturki. Paski zawsze wykonujemy pod zadaną szerokość kalendarza, dzięki czemu gumka jest odpowiednio napięta. Sposób mocowania gumki z tyłu kalendarium przedstawia zdjęcie po prawej stronie. Na paski "z gumką" można zamontować zarówno ramki "nakładane na pasek" jak i ramki "przewlekane przez pasek".

  okienka do kalendarzy

Paski bezgumkowe

Paski bezgumkowe są wykonane z grubszej folii PVC o grubości 0,40mm. Na obu końcach paska wykonujemy nacięcia w kształcie strzałki widoczne na zdjęciu obok. Strzałki służą do mocowania paska razem z okienkiem na kalendarzu. System ten pozwala na zamocowanie paska zarówno na tekturowych pleckach kalendarza jak i na pojedynczej kartce kalendarium. Na paski bezgumkowe można zamontować zarówno ramki "nakładane na pasek" jak i ramki "przewlekane przez pasek".

  okienka do kalendarzy

Paski z gumką tekstylną

Paski wykonujemy z miękkiej folii o grubości 0,10mm. Stosowana przez nas folia jest zgodna z rozporządzeniem REACH i nie zawiera szkodliwych związków chemicznych. Pasek jest mocowany do kalendarza za pomocą elastycznej gumki tekstylnej zakończonej dwoma matowymi zakuwkami.

Paski zawsze wykonujemy pod zadaną szerokość kalendarza, dzięki czemu gumka jest odpowiednio napięta. Sposób mocowania gumki z tyłu kalendarium przedstawia zdjęcie po prawej stronie. Na paski z miękkiej folii można zamontować zarówno ramki "nakładane na pasek" jak i ramki "przewlekane przez pasek".


okienka do kalendarzy   okienka do kalendarzy   okienka do kalendarzy  
  okienka do kalendarzy