Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności. Korzystając z serwisu akceptujesz jej postanowienia.
Ferniko Logo


Copyright © 1995-2020
Ferniko Sp. z o.o.


Numer IP: 3.83.32.171
PL


   
 

Oprawa do 150 cm w listwy zawijane

W naszej introligatorni wykonujemy oprawę map oraz plakatów reklamowych we wzmocnione listwy o długości do 150 cm. Do wykonania listew posługujemy się technologią, która oprócz wysokiej wytrzymałości zapewnia im wyższą trwałość, odporność na korozję i kur w porównaniu do tradycyjnych listew kalendarzowych. Oprawa w listwy zawijane znakomicie nadaje się do wykańczania bannerów reklamowych drukowanych na ploterze atramentowym zarówno na papierze jak i na podłożu tekstylnym. Aby ułatwić zawieszanie plakatu możemy w górnej oraz w dolnej listwie zamontować 1 lub 2 zawieszki.
  listwy zawijane

Oprawa do 300 cm w rurki PVC

Do oprawy prac o długości powyżej 150 cm proponujemy Państwu rurki plastikowe wykonane z białego tworzywa PCV zakańczane kolorowymi kapkami. Przykładamy szczególną wagę do jakości tworzywa aby uniknąć przebarwień tworzywa. Dodatkowo w celu usztywnienia rurki mają pogrubione ścianki.

Zakończenia rurek są dostępne w następujących kolorach:
• biały,
• żółty,
• czerwony,
• niebieski.

  oprawa w rurki PVC

Komplety do samodzielnej oprawy w rurki PVC

Oprócz usług oprawy wykonywanych w naszej firmie na zlecenie klienta, prowadzimy również sprzedaż gotowych kompletów rurek PVC do oprawy. Zestawy polecamy szczególnie biurom urbanistycznym, architektonicznym oraz pracowniom poligraficznym drukującym pojedyncze egzemplarze map/plakatów dla swoich klientów.
  komplet rurek
 
 

Krok 1

Zestaw rurek zawiera:
1. nacięte wzdłuż rurki z otworami do montażu sznurka
2. zaślepki zakładane na końce rurek
3. sznurek do zawieszania mapy/bannera
4. tekturkę służącą do montażu
5. rzep do zamykania zrolowanej mapy

Co potrzebujesz:
1. dobry zszywacz do papieru
 

Krok 2

Za pomocą zszywacza do papieru doszyj tekturowe paski do górnej i dolnej krawędzi mapy. Paski te zapobiegają wysuwaniu się mapy/bannera z rurki - upewnij się, że są dobrze zamocowane.
 

Krok 3

Za pomocą zszywacza do papieru doszyj rzep do górnej krawędzi, tylnej strony mapy. Rzep jest mocowany miękką częścią do góry. Po doszyciu upewnij się, że rzep jest dobrze zamocowany.
 

Krok 4

Wsuń ostrożnie rurkę w oprawianą mapę przytrzymując obie części - zapobiegniesz w ten sposób porwaniu się lub marszczeniu się mapy/bannera.
 

Krok 5

Zamocuj sznurek w otworach w górnej rurce - sznurek przed wysuwaniem się zabezpieczają metalowe zapinki. Nie potrzeba stosować innych dodatkowych zabezpieczeń.
 

Krok 6

Załóż kapki na końce rurek.
 

Krok 7

Gotowe!