Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności. Korzystając z serwisu akceptujesz jej postanowienia.
Ferniko Logo


Copyright © 1995-2024
Ferniko Sp. z o.o.


Numer IP: 44.192.44.30
PL


 
 

Spirale zamykane Zip-Wire

Spirale zamykane produkujemy w rozmiarach od 3/16" do 5/4" (1,25"). Spirala o średnicy 5/4" pozwala na oprawę bloków o grubości do 29,9 mm. Wszystkie spirale wykonane są z najwyższej jakości drutu pokrytego tworzywem nylonowym.

Od roku 2007 spirale produkujemy na najnowszej i najszybszej maszynie na rynku produkcji Kugler-Womako, model ProLoop. Instalacja nowej maszyny formującej spiralę pozwoliła nam na znaczne zwiększenie możliwości produkcyjnych przy jednoczesnym zachowaniu najwyższej jakości produktu finalnego. Dzięki instalacji drugiej maszyny ProLoop w roku 2010 rozpoczęliśmy produkcję wszystkich spiral o skoku 2:1, czyli rozmiarów 5/8", 3/4", 7/8", 1". Dodatkowo w roku 2012 dodaliśmy do naszej oferty największą spiralę o rozmiarze 5/4".

Spirale zamykane Zip-Wire pakujemy na trzy sposoby:
• nawinięte na szpulach z przeznaczeniem dla automatów zamykających,
• pocięte na odcinki o żądanej przez klienta długości,
• pocięte na odcinki o długości 34 oczek (format A4, bok L=297mm, skok 3:1) lub 23 oczek (format A4, bok L=297 mm, skok 2:1) pakowane po 100 szt. w kartonowe pudełka.

W dniu 2013-05-08 uruchomiliśmy trzecią maszynę ProLoop dzięki czemu możemy zaoferować Państwu najlepszy produkt w bardzo korzystnej cenie.


Najwyższa jakość w korzystnej cenie!

Spirale zamykane Zip-Wire produkujemy od 1996 roku. W ciągu kilkunastu lat działalności zdobyliśmy duże doświadczenie w branży poligraficznej, doskonale znamy i rozumiemy potrzeby naszych klientów. Dlatego w naszej firmie stawiamy ogromny nacisk na wysoką jakość finalnego wyrobu. Przy produkcji spiral korzystamy wyłącznie z oryginalnych narzędzi formujących produkcji Kugler-Womako.

Spirale Zip-Wire produkowane przez naszą firmę bardzo dobrze sprawują się w czasie oprawy i pozwalają na uzyskanie maksymalnej wydajności pracy. Dodatkowo w każdym okresie roku posiadamy duży magazyn spiral Zip-Wire w pełnej gamie rozmiarów i kolorów. Zamówienia realizujemy błyskawicznie wysyłając towar prosto z magazynu.

W zakładce "Rozmiary i kolory" mieszczącej się u góry strony znajdują się informacje techniczne dotyczące rozmiarów i kolorów spiral produkowanych przez naszą firmę.


  Spirale zamykane Zip-Wire na szpuli


Spirale zamykane Zip-Wire

Spirale zamykane Zip-Wire w odcinkach

Ferniko, Maszyny formujące spirale Zip-Wire

Ferniko, Kugler-Womako ProLoop